"Путіна люблю, "спецоперацію" підтримую": Пенсіонерка з РФ, риючись на смітнику, розповіла про найкращого президента (відео)

У російському місті Курськ 30 січня випадковий перехожий зустрів жінку в літах, яка порпалась у сміттєвому контейнері. Жінка пояснила, що займається тим же, що й всі інші росіяни, але її все влаштовує і президента РФ Володимира Путіна вона любить і поважає, передають Патріоти України.

Також жінка підтримує "спеціальну військову операцію" в Україні, навіть попри те, що через неї втратила зв'язок з донькою і онуком з Харкова. Відео розмови потрапило в інтернет і стало вірусним.

"Всі збирають, і я збираю", – сказала дістаючи зі сміттєвого контейнера порожню пляшку жінка на зауваження перехожого про те, що вона займається дурницями.

При цьому на камеру жінка розповіла, що її в Росії все влаштовує, президента Путіна вона любить і поважає, а так звану "спеціальну військову операцію" в Україні підтримує, навіть попри те, що після її початку втратила зв'язок з донькою і онуком, які вже четвертий рік живуть в Харкові.

"Спецоперацію" підтримую. Моя донька чотири роки тому переїхала в Харків. Зараз немає ні внука, ні її. І не знаю, де їх знайти. Може їх там вбили", – сказала жінка і продовжила порпатись у смітнику.

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...