"Путіна не лякає нескінченний потік гробів до Росії з України": Експерт пояснив, що може зупинити Путіна в Україні

Єдине, що може зупинити президента РФ Володимира Путіна у випадку повномасштабної агресії в Україні - це наявність у ЗСУ найновішого й найточнішого озброєння. Таку думку висловив білоруський журналіст Валерій Калиновський, передають Патріоти України.

"Путін зібрав біля українських кордонів і в анексованому Криму величезну військову силу. Українцям не залишається нічого іншого, як захищати свою землю від загарбників. Для Путіна це вже не буде "легкою прогулянкою", як це було в 2014 році в Криму, бо Україна вже може завдати значного удару по російських військах", – розповів Калиновський.

За словами журналіста, в разі відкритого збройного протистояння Росії і України це може стати дуже кривавим конфліктом і закінчитися для Путіна погано.

"У Путіна немає такого ставлення до власних людей, як, приміром, в країнах Заходу і його не лякає нескінченний потік гробів до Росії з України. Сльози матерів загиблих на Донбасі псковських десантників на нього аж ніяк не вплинули, він продовжує свою агресивну лінію поведінки, а його контингент на Донбасі всі ці роки продовжує воювати. ...Зупинити Путіна в Україні може міцна зброя, сила, навчена армія, потужне сучасне озброєння - "Джавеліни", гармати, безпілотники, які здатні знищити застаріле російське озброєння радянських часів. Ось це єдиний захист", – резюмував він.

Джерело: Апостроф

Безмозгі вандали третього тисячоліття: Російські солдати знищили старовинне місто в Криму. Що втратило людство - унікальна археологічна виставка в Києві

неділя, 25 липень 2021, 21:34

Унікальні рештки шовкової тканини, дозволили науковцям з'ясувати, що місто на азовському узбережжі Криму мало комерційні зв'язки з Єгиптом не пізніше ХІІІ—ХV століть, зазначають Патріоти України. Унікальний культурний слой, що міг більше розповісти про...

Нищівна критика з Варшави: "Нас зрадили, і переможець - Путін", - уповноважений президента Польщі не добирав виразів, критикуючи Вашингтон та Берлін щодо "Північного потоку-2"

неділя, 25 липень 2021, 21:22

Міністр при президенті Польщі Анджей Дера прокоментував укладену між Німеччиною та США угоду про завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на Польське радіо. . "Світом правлять гроші, а не цінно...