"Путіна не зупинить кров": З'явився прогноз про зміну влади в РФ

Ресурси для збереження влади у Путіна занадто великі.

Фото: ЗМІ

Головною перешкодою для революції в Росії є той факт, що "Путін - не Янукович", а також те, що президента РФ "абсолютноне зупиняє кров", повідомляють Патріоти України.

"Ресурси для збереження влади у Путіна незмірно більші", - сказав "Обозревателю" російський журналіст Ігор Яковенко, відповідаючи на запитання, чи можлива в РФ революція на зразок українського Майдану.

"При всій повазідо заслуг українського народу і тієї його частини, яка проявила мужність, сміливість, рішучість, тут теж є різниця. Але головна різниця полягає в тому, що Путін - звісно, не Янукович", - сказав він.

Журналіст запевнив: "Путіна абсолютно не зупиняє кров, і його підлеглих не зупиняє кров". Таким чином, "питання в тому, через яку кількість крові відмовляться переступати бійці росгвардіі. Чи буде це той варіант, на зразок того, коли російських полковників і генералів не зупинили трупи в Новочеркаську в 1962 році, чи буде це ситуація, подібна до тієї, коли на площі Тяньаньмень китайських силовиків не зупинили гори трупів студентів - вони їх розчавили танками. Або ж це буде ситуація, подібна до тієї, коли в 1991 році російські військовослужбовці не захотіли придушити народний опір. На це питання я відповісти не можу", - сказав Яковенко.

"Думаю, на сьогоднішній момент вирощено покоління путінських макутів, які готові проливати кров", - додав він. Журналіст також звернув увагу на те, що, на відміну від Росії, в Україні існує "політичне поле". "На Майдан приходили реальні політики. Не вони були головною рушійною силою, але вони приходили і вони надавали цьому легітимність", - зауважив він.

Обмін ударами: Китай запровадив санкції проти США

субота, 24 липень 2021, 8:40

Китай запроваджує санкції проти кількох американських фізичних осіб та організацій у відповідь на нещодавні санкції США проти китайських чиновників у Гонконгу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Серед нових підсанкційних осіб – колишній...

Тут вам не раді, або т=Торгуйте футболками з Путіним деінде: Україна запровадила санкції проти найбагатшої жінки Росії та її чоловіка

субота, 24 липень 2021, 8:10

Президент Володимир Зеленський запровадив в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021р. "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо шести фізичних осіб. Відповідн...