"Путіна не зупинить кров": З'явився прогноз про зміну влади в РФ

Ресурси для збереження влади у Путіна занадто великі.

Фото: ЗМІ

Головною перешкодою для революції в Росії є той факт, що "Путін - не Янукович", а також те, що президента РФ "абсолютноне зупиняє кров", повідомляють Патріоти України.

"Ресурси для збереження влади у Путіна незмірно більші", - сказав "Обозревателю" російський журналіст Ігор Яковенко, відповідаючи на запитання, чи можлива в РФ революція на зразок українського Майдану.

"При всій повазідо заслуг українського народу і тієї його частини, яка проявила мужність, сміливість, рішучість, тут теж є різниця. Але головна різниця полягає в тому, що Путін - звісно, не Янукович", - сказав він.

Журналіст запевнив: "Путіна абсолютно не зупиняє кров, і його підлеглих не зупиняє кров". Таким чином, "питання в тому, через яку кількість крові відмовляться переступати бійці росгвардіі. Чи буде це той варіант, на зразок того, коли російських полковників і генералів не зупинили трупи в Новочеркаську в 1962 році, чи буде це ситуація, подібна до тієї, коли на площі Тяньаньмень китайських силовиків не зупинили гори трупів студентів - вони їх розчавили танками. Або ж це буде ситуація, подібна до тієї, коли в 1991 році російські військовослужбовці не захотіли придушити народний опір. На це питання я відповісти не можу", - сказав Яковенко.

"Думаю, на сьогоднішній момент вирощено покоління путінських макутів, які готові проливати кров", - додав він. Журналіст також звернув увагу на те, що, на відміну від Росії, в Україні існує "політичне поле". "На Майдан приходили реальні політики. Не вони були головною рушійною силою, але вони приходили і вони надавали цьому легітимність", - зауважив він.

"Можливо, Росія вже досягла своєї мети": У США пояснили, чому Путін розгорнув війська біля кордонів України

четвер, 6 травень 2021, 11:20

У Сполучених Штатах Америки пояснили розгортання військ Росії біля українського кордону. Так президент Росії Володимир Путін хоче показати себе, особливо перед президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти Украї...

Це багаторівневий підхід: Політтехнолог розповів, яку "пастку" Путін готує для України і чому Зеленському треба бути насторожі

четвер, 6 травень 2021, 10:15

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про відвід російських військ від українських кордонів, не відмовляється від агресивних планів щодо України. Про це "Апострофу" заявив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс, п...