"Путіна ненавидять усі": Піонтковський заявив про початок розвалу режиму в Росії

У Росії вже розпочався розпад режиму президента Володимира Путіна. Після оголошення часткової мобілізації в країні главу Кремля "проклинають усі". Із такою заявою виступив публіцист Андрій Піонтковський у коментарі "24 каналу". Він додав, що погіршує становище лідера РФ успішність контрнаступу ЗСУ, передають Патріоти України.

"Адже, якщо подивитися російські соцмережі, зараз Путіна проклинають усі – і противники війни, і мільйони людей, яких будь-якої миті можуть схопити і відправити на фронт. Це роблять вже зараз. Вже забуті слова про те, що відправлятимуть лише найдосвідченіших людей. Хапають тих, хто ніколи не мав жодного стосунку до війни", – зазначив Піонтковський.

Публіцист припустив, що військкомати, які реалізують указ про мобілізацію, роблять це спеціально в такій зухвалій манері, щоб викликати всенародне обурення проти Путіна та повалити його. Піонтковський також звернув увагу, що між російським диктатором та генералами зараз дуже серйозна напруга.

"Адже, коли армія зазнає поразки, з'являється основне запитання: хто винен – фюрер чи генерали? І фюрер, тобто Путін, звісно, хоче, щоб винними були генерали. Тому він і втручається конкретно в накази бойових командирів на фронті через генштаб. Все це веде, звичайно, до повного розриву режиму", – впевнений він.

"Я завжди говорив, що якщо буде звільнено Херсон або зруйновано Кримський міст, це справить шокове враження на російський народ і Путін втратить владу. А зараз скажу, що будь-який помітний успіх української армії, взяття, наприклад, Лимана вже буде кінцем Путіна", – резюмував Піонтковський.

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...