Путіна притисли? У Росії "пригальмували" з прийняттям "нових територій" - позачергового засідання Радбезу не буде

У Росії "пригальмували" з оголошенням чотирьох окупованих областей України "суб'єктами Російської Федерації". Раніше повідомлялося, що Рада Федерації, у компетенції якої "прийняття нових суб'єктів", збереться на позачергове засідання 30 вересня, одразу після оголошення "результатів референдумів" в окупованих частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей передають Патріоти України.

Однак практично напередодні "години Ч" у Росії заявили, що жодних позачергових засідань Радфед не проводитиме. Про це з посиланням на одного із російських сенаторів пишуть пропагандисти "РІА Новини".

Згідно з повідомленням, заявити про "приєднання" українських територій окупанти можуть не 30 вересня, а 4 жовтня, коли за планом має відбутися чергове засідання Ради Федерації РФ

"Рада Федерації не проводитиме позачергових засідань для ухвалення законів про входження до складу Росії нових суб'єктів, наступне за графіком пройде 4 жовтня, сказав сенатор Клішас", – пишуть пропагандисти.

Із чим пов'язане подібне рішення, кремлівська пропаганда не пояснює. Разом з тим, у мережі вже з'явилися припущення, що через провали мобілізації в Росії в Кремлі цілком могли опинитися перед необхідністю провести коригування наявних за і проти в справі юридичного оформлення окупації - і до 30 вересня проаналізувати обставини, що змінилися, там просто не встигають.

Не виключено, що ще кілька днів, що з'явилися в розпорядженні Кремля, Москва спробує використати для додаткових "торгів" із Заходом. Адже формально до голосування Ради Федерації постановочні "референдуми" російська влада завжди може представити як "ініціативу з місць", до якої РФ "не має відношення".

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...