"Путіна притиснули до стіни": Байден відреагував удар РФ гіперзвуковими ракетами по Україні

Президент США Джо Байден оцінив застосування Росією гіперзвукових ракет Кинджал в ході вторгнення в Україну, передають Патріоти України.

"І якщо ви помітили, (Росія – ред.) запустила гіперзвукову ракету, тому що це єдине, що вони можуть впевнено зробити. Як ви всі знаєте, це зброя з такою ж боєголовкою, як і будь-яка інша ракета-запуск... за винятком того, що зупинити її майже неможливо. Є причина, чому вони це застосовують", - цитує його CNN.

Президент США зазначив, що Путін "стоїть спиною до стіни", єдності і сили якої не припускав. Але чим сильніше "стіна", тим, на думку Байдена, до більш агресивної тактики може вдатися Путін.

Він також не виключив, що Росія може готувати "операції під фальшивим прапором", включаючи можливість атаки хімічною зброєю в Україні.

"Коли він (Путін – ред.) починає говорити про щось, що, за його словами, збираються зробити НАТО, Україна або Сполучені Штати, це означає, що він сам готується це зробити. Я не жартую", - додав Байден.

Тепер можна і Путіна в гості запрошувати: Вірменія ратифікувала Римський статут і зобов'язалась виконувати рішення Міжнародного кримінального суду. Кремль відреагував

середа, 4 жовтень 2023, 7:15

Вірменія підписала Римський статут у 1999 році, але не ратифікувала його. Цьогоріч 1 вересня уряд направив до парламенту проєкт про затвердження. У вівторок було ратифіковано Римський статут Міжнародного кримінального суду. Таким чином Вірменія зобов'я...

Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс в риториці топчиновників

середа, 4 жовтень 2023, 6:58

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого рок...