Путіна точно будуть ненавидіти наступні покоління росіян. Усі, без винятку, і шовіністи, і умовні ліберали, - експерт

Путіна точно будуть ненавидіти наступні покоління росіян. Усі, без винятку, і шовіністи, і умовні ліберали. Таку думку на власній сторінці у Facebook висловив політолог Михайло Басараб, передають Патріоти України.

Шовіністи зненавидять його за руйнування міфу про велич Росії. Вони пам‘ятатимуть Путіну, що той вкрав в них ілюзію. Вона компенсувала їм жалюгідну реальність. Тепер вони не лише житимуть в лайні, але й нарешті почуватимуть і визнаватимуть себе лайном.

"Ліберали" не пробачать Путіну, що той зруйнув чудову можливість, коли Росія могла залишатися імперією в позірній ліберальній оболонці. Усі вони могли бути імперцями, користати з цього, але називати себе лібералами. Тепер це неможливо. Вони втратять імперію і не матимуть ресурсів для західного стилю життя. Будучи нібито російськими лібералами, вони прагнули не так свободи, як західного рівня життя у своїй імперії. Саме тому так часто російський "ліберал" був великодержавником. Це абсолютно органічний стан для них. Тепер цьому прийшов кінець.

Путін зруйнував будь-яку Росію у майбутньому. Ні, це буде не нове "смутноє врємя". Це буде кінець Росії. Врешті-решт їм усім заслужено доведеться заплатити за все. Рано чи пізно природа руйнує протипрордну сутність і форму. Україна відновлює світову справедливість.

Кидає в бій старі танки: Росія у Луганській області втратила величезний потенціал у живій силі та техніці

понеділок, 4 липень 2022, 10:59

Російська армія втратила під час боїв у Луганській області величезний потенціал у живій силі та техніці. Про це 4 липня в ефірі телемарафону заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "Росія на Луганщині кидає в бій 62 танк...

Битву за Донбас не закінчено: У Міноборони заявили, що ЗСУ звільнять землі України від ворога

понеділок, 4 липень 2022, 10:42

У Міністерстві оборони України заявили, що битва за Донбас із російськими окупантами триває. Також в оборонному відомстві наголосили, що Збройні сили звільнять усі українські землі від ворога, передають Патріоти України. Окрім того, навіть якщо росіяни...