Путіна треба було зупинити ще 2014 року: Президент Словенії виступив з потужною заявою про підтримку України

Борут Пахор

Захід помилився, бо занадто слабо відреагував на російську окупацію Криму. Тодішні санкції проти РФ не були достатньо серйозними, сказав президент Словенії Борут Пахор в інтерв'ю Anadolu, передають Патріоти України.

"Це дало Путіну враження, що у відповідь на дії у такому ж напрямку Москва зустріне лише формальну реакцію. Це був дуже поганий сигнал", – заявив він.

Пахор високо оцінив єдність та солідарність західних країн у відповіді на повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Додав, що Захід має зробити все можливе для підтримки України.

Президент Словенії висловив занепокоєння зростанням впливу Росії на деякі країни Балкан. Для регіонуособливе значення має те, як поведеться НАТО.

"Якщо Альянс і далі дотримуватиметься стратегії очікування, вплив Росії на Західні Балкани зросте, і це призведе до ускладнень. Деякі країни вже зараз перебувають під прямим тиском Росії", – сказав Пахор.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...