Путіна треба зупинити: Британія закликала збільшити виробництво зброї, аби допомогти Україні виграти війну

Британія закликала збільшити виробництво зброї, аби допомогти Україні виграти війну

Очільник Міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон закликав західних союзників збільшити виробництво зброї, щоб допомогти Україні перемогти у війні проти РФ. Таку заяву він зробив на засіданні НАТО у Брюсселі, повідомляє The Telegraph, передають Патріоти України.

Британський міністр наголошує, що Альянс здатний протриматись довше у підтримці України, ніж на це сподівається РФ. Адже, зауважив він, сукупна економічна міць НАТО в 30 разів перевищує російську.

Кемерон закликав країни-члени Альянсу використати свою колективну перевагу для надання Україні достатньої кількості зброї. Країни повинні прагнути підписати більше багаторічних угод з різними державами, щоб переконати виробників озброєнь збільшити виробництво, щоб задовольнити потреби України принаймні на наступні два роки.

"Два тижні тому я був в Україні і говорив, що ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти українцям відбити цю жахливу агресію Путіна. Я буду домагатися консенсусу щодо цієї позиції тут, в НАТО", – сказав британський міністр.

Будь-яка "нічия" у війні з Росією провокуватиме її йти далі: Трегубов вказав на ризики для України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:58

Майор ЗСУ, журналіст, публіцист, блогер, громадсько-політичний діяч, співзасновник партії "Демократична Сокира" Віктор Трегубов висловив переконання, що перемога у війні з Росією визначить майбутнє України, незалежно від кордонів. Про це він сказав у е...

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...