"Путіна усунуть - живого чи мертвого": Аналітик розповів про можливу появу другого "Хрущова"

У Росії з'явиться новий політик, який займе посаду Путіна і стане другим "Хрущовим". Однак до нього відбудеться переворот і повалення диктатора. Про це в чаті на "Главреде" розповів політичний аналітик Олександр Кочетков, передають Патріоти України.

Він переконаний, що Володимира Путіна приберуть з президентського крісла "живим або мертвим". "Путіна усунуть - живого чи мертвого, це не настільки принципово. Там з'являться якісь Патрушеви, тобто ніякі політики, які будуть продовжувати лінію Путіна, але через час повинен буде виникнути сьогоднішній Хрущов, який затіє розвінчання культу особистості Путіна", - сказав Кочетков.

Цим новим обличчям може стати той, кого ніхто навіть не бачив у політиці. "Нового демократичного лідера в Росії просто немає. Це ніякий не Навальний, не Ходорковський. Це повинні бути якісь нові люди, яких ми в цій якості поки навіть не спостерігаємо. Умовно кажучи, такою людиною може виявитися який-небудь Дудь, який існує десь в Інтернеті, але нікому і в голову не прийде називати його потенційним політиком російського національного масштабу. Якась така фігура потенційно повинна виникнути в Росії", - пояснив аналітик.

Кочетков також звернув увагу на те, що сварки, які відбуваються серед політиків, не впливають на загальний процес у верхівці. Однак вони знижують боєздатність і ефективність армії РФ, що тільки на руку Україні.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...