Путінські силовики затримали подружжя, яке запустило у центрі Москви прапор легіону "Свобода Росії"

У російській столиці в понеділок 22 травня затримали подружжя, яке запустило в небо над столицею РФ повітряні кульки з прапором легіону "Свобода Росії". Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Зазначається, що затримана пара приїхала з Білорусі. Ввечері у понеділок в небі помітили зв'язку кульок синьо-білого кольору, які пролітали біля готелю "Україна" та будівлі МДУ.

На місце події одразу прибули екстрені служби та відстежили по камерах, хто запустив кульки. "Чоловік запустив кулі, а дружина знімала на телефон. Після цього вони швидко зникли. Зняті кадри пара нібито "оперативно передала в проукраїнські ресурси", - йдеться у повідомленні.

Згодом стало відомо, що пару затримали в Східному Бірюльово. 34-річний Дмитро та 33-річна Юлія приїхали з Гомеля, їх перевіряють російські силовики.

Населення недоімперії почуватиметься не краще українців: Україна відповідатиме на атаки РФ по енергетиці - Умеров

середа, 27 вересень 2023, 7:32

Якщо Росія атакуватиме українську енергоінфраструктуру, вона отримає відповідь. Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров в ефірі телеканалу CNN. . Він зазначив, що взимку Росія зосередиться на завдаванні ударів по енергетичній інфраструктур...

Повернення історичної справедливості: Естонія перейменує окупований росією Калінінград

середа, 27 вересень 2023, 7:23

В парламенті Естонії запропонували розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою, повідомляє Радіо Свобода. . За словами голови комітету у закордонних справах Марко Міхкельсона, комітет дійшов висновку, що ...