Путіну бракує "м'яса": РФ спеціально вербувала громадян Індії на війну, щоб не оголошувати мобілізацію, - ISW

Вербування громадян Індії на війну проти України не було помилкою, а є частиною обманної кампанії Кремля, щоб не оголошувати мобілізацію в Росії, передають Патріоти України з посиланням на американський Інститут вивчення війни (ISW).

"Вербування громадян Індії є частиною кампанії Кремля з формування сил, яка почалася навесні 2022 року, як спосіб уникнути оголошення вкрай непопулярної мобілізації в Росії. Вона (вербування - ред.) продовжилася і після оголошення Путіним часткової мобілізації у вересні 2022 року", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Кремль доручив широкому колу рекрутерів, включаючи російських урядовців, бізнесменів, ПВК та іноземних громадян, вербувати будь-яких доступних добровольців для війни проти України, часто використовуючи обманні методи та стимули.

Так ISW спостерігав, як Росія відправляє громадян Непалу, Куби, Сербії, а також країн Центральної Азії та Африки на бойові операції в Україні під оманливими приводами, такими як пропозиції російського громадянства або величезні фінансові компенсації.

Аналітики нагадали, що про зусилля щодо забезпечення дострокового звільнення 20 індійських громадян індійські чиновники оголосили в лютому 2024 року.

В ISW припускають, що під час приватної вечері з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді, 8 липня, російський диктатор Володимир Путін, можливо, пообіцяв повернути індійських добровольців, які воюють в Україні.

Підданих путіна можуть залишитись без найціннішого для режиму - телепропаганди: У Росії поскаржились на атаку дронів на телевежі

неділя, 14 липень 2024, 19:22

Про атаку дрона заявили у російському місті Суджі Курської області. Там загорілася телевізійна вежа, заявив губернатор Курської області Олексій Смирнов. Російські ЗМІ пишуть, що щонайменше два дрони-камікадзе атакували телевізійну вежу, там сталась пож...

"Ми з тобою однієї крові": Фіцо побачив разючю схожість замахів на себе і на Трампа і шкодує, що важко покарати воронів цих обох чудових діячів

неділя, 14 липень 2024, 18:15

Прем’єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо здалися схожими сценарії замахів на експрезидента США Дональда Трампа і на нього самого. Словацький прем’єр заявив, що сценарій замаху на Трампа і на нього – це "точна копія", зазначають Патріоти України. . "Сц...