
Російські військові кораблі до повномасштабного вторгнення могли вільно ходити акваторією Чорного моря. Росіяни не могли вважати протоки своїми, оскільки їх контролювала Туреччина. Про це "24 каналу" розповів російський журналіст Ігор Яковенко, передають Патріоти України.
За його словами, росіяни до повномасштабного вторгнення РФ до України могли вільно пересуватися акваторією Чорного моря. Проте називати протоки своїми вони не могли, оскільки контролювалися вони Туреччиною. Наразі ж ситуація змінилася - Чорноморський флот тепер перебуває у тимчасово захопленому Севастополі.
“Увесь Чорноморський флот зараз зібрався до купки в Севастопольській бухті та сидить там і тремтить, а вигнала з Чорного моря його Україна”, – наголосив Ігор Яковенко.
Скільки ж лишилося російських кораблів у Севастопольскій бухті після успішних дій українських військових - невідомо. За словами журналіста, Чорне море зараз під наглядом Туреччини, а після перемоги нашої держави “хазяйнувати” там будуть Україна, Польща та Болгарія.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...