"Путіну не вигідні нападки на Зеленського, він потрібен йому слабким", - Береза про форум в Ізраїлі

Робоча поїздка президента Володимира Зеленського в Ізраїль є правильною позицією, оскільки він зможе використовувати її в інтересах України і вплинути на думку ізраїльтян про нашу країну. Таку думку в коментарі InfoResist висловив колишній народний депутат Борислав Береза, передають Патріоти України.

«Почнемо з того, що президенти Литви і Польщі братимуть участь у вшануванні пам’яті звільнення Аушвіца в Польщі. А пан Зеленський не буде там присутній. Відповідно, пан Дуда матиме майданчик, у Зеленського такого майданчика не буде. Ні в Ізраїлі, ні в Польщі. Це вкотре я наголошую, наскільки погано працює оточення президента, яке не може створити йому комфортні умови для просування української позиції на міжнародній арені», – зазначив екснардеп.

За його словами, польський президент Анджей Дуда не їде в Ізраїль на форум пам’яті Голокосту через президента РФ Володимира Путіна, який останнім часом почав розкручувати наратив про нацистську Польщу і переглядати підсумки Другої світової війни.

«У рамках саме цього політичного конфлікту Дуда і його комунікатори синхронно виставили позицію про те, що вони не їдуть в Ізраїль. З однієї причини: вони розуміють, що Путін може публічно атакувати Польщу і, швидше за все, використовує цю площадку для цього, і вони побоюються, що не зможуть йому відповісти. Зеленський, навпаки, знає, що Путін атакувати Україну зараз не буде, йому не вигідні нападки на Зеленського. Чому? Тому що сильний Зеленський йому не потрібен, але остаточно слабкий і у якого фактично обрушується рейтинг – такий Зеленський його зацікавить», – пояснив Береза.

Він вважає, що, враховуючи це, Путін поки не буде здійснювати агресивні випади в бік України або Зеленського. «Крім того, ми чітко розуміємо, що Зеленський зобов’язаний представляти Україну на міжнародній арені, зобов’язаний намагатися відновлювати суб’єкти, які за останні 9 місяців фактично втрачені, і Україна стає об’єктом впливу. І Зеленський повинен, окрім цього, поспілкуватися з ізраїльським бізнесом, він не стоїть в черзі для того, щоб інвестувати в Україну. Інтерес є, але віри в Україну поки у Ізраїлю немає. Саме поїздка Зеленського в Ізраїль та його особисті гарантії і його переконання повинні вплинути на ізраїльтян», – зазначив колишній депутат.

Береза наголосив, що цю поїздку Зеленському потрібно використовувати по повній програмі в інтересах держави. «Я вважаю, що їхати треба. Що стосується Путіна, що я можу сказати, Путін є суб’єктом світової політики, і Зеленському треба вчитися ставати суб’єктом і вчитися впливати на процеси, а не керуватися чужим порядком дня», – підсумував екснардеп.


Хіти тижня. "У меня вопрос - это случайность?": Депутат Соболєв зробив гучну заяву після вбивства кілером його сина (відео)

середа, 19 лютий 2020, 18:00

Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв заявив, що готується новий замах на нього і його сім'ю, передають Патріоти України. Соболєв зазначив, що поліція також знає про черговий замах. "Але тим не менш, з п'ятниці і до понеділка, всупереч дору...

"Смотреть нужно на руки шулера, а не ему в глаза. А еще лучше - бить по этим рукам. Что есть силы! Хе*ачить, хе*ачить и еще раз хе*ачить!": Зеленському дали пораду

середа, 19 лютий 2020, 17:45

"Почему я против разведения? Ок. Попробую объяснить. Макисмально просто и цинично. Оставив за скобками фактор морали, который оставлять, на самом деле, вот никак нельзя. Но сейчас о другом", - пише у своєму блозі Ігор Черняк, передають Патріоти України...