Путіну немає місця за столом G20, поки йде війна в Україні, - кандидат у прем'єри Британії

Глави країн G20 мають не допустити Путіна на свої зустрічі в рамках майбутнього саміту. Президенту РФ немає місця на переговорах, поки йде війна в Україні. Як передає портал Reuters, такі заяви зробив один з кандидатів на посаду прем'єр-міністра Великобританії Ріші Сунак, передають Патріоти України.

"Наші партнери і союзники в G20 несуть колективну відповідальність за те, щоб засудити огидну поведінку Путіна. Сидіти з ним за столом недостатньо, коли він несе відповідальність за те, що дітей вбивають в їх ліжках, коли вони сплять. Ми повинні послати Путіну рішучий сигнал, що йому не місце за столом, поки він не припинить свою незаконну війну в Україні", — сказав Сунак.

Нагадаємо, глава британського МЗС і другий кандидат на посаду прем'єра Ліз Трасс заявила, що "Велика двадцятка" не здатна функціонувати як ефективний орган, поки в нього входить Росія.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...