"На сьогодні день Путіну слід вирішувати більш об'єктивні завдання, оскільки ресурсів для підтримки кампанії на всій території України недостатньо. Але в той же час цілком очевидно, що диктатор, який перебуває при владі 22 роки, керується зовсім іншою логікою і словосполучення "здоровий глузд" до нього не застосовується", - пише у своєму блозі Гаррі Каспаров, передають Патріоти України, і продовжу
"Завдання у диктатора лише одне – залишитися при владі. Він розуміє, що військова поразка – це пряма дорога на політичний ешафот, а для нього це – кінець життя. Путін аж ніяк не готовий визнавати навіть часткову поразку в Україні.
Йому потрібна перемога, до 9 травня, тому він кидає на війну всі ресурси. З Далекого Сходу перекидаються війська. З військових баз у Грузії та Вірменії, з Таджикистану. Тому я дуже скептично ставлюся до переговорів, які зараз ведуться.
Україна, можливо, була б готова на повернення до демаркаційних ліній на 24 лютого, природно не визнаючи жодних анексій. Але проблема в тому, що Путіна це не влаштовує. Він не може відмовитися від мети політичної перемоги, вираженої, зокрема у територіальних надбаннях.
Саме тому я говорю, що поки Путін перебуває при владі, миру не буде. Для нього перемир'я – це можливість перегрупуватися. Він бачить Україну як перешкоду на шляху своїх загарбницьких геополітичних планів, тому якщо він не досягне успіху в даний конкретний момент, він намагатиметься використати інші можливості.
З огляду на все це я вважаю, що єдиною розумною позицією для вільного світу є стратегія, спрямована на крах путінського режиму. А шлях до краху путінського режиму лежить через перемогу України у цій війні та підняття українського прапора у Севастополі".
Київ попередив команду обраного президента США Дональда Трампа, що примус України до переговорів із країною-агресоркою Росією до того, як ЗСУ заволодіють ініціативою на полі бою, матиме катастрофічні наслідки. Про це пише британське видання The Telegra...
Європейські країни розглядають можливість заборони китайської соціальної мережі TikTok, беручи приклад зі Сполучених Штатів. Причиною такого рішення є загроза дезінформації, втручання у вибори та небезпека збору персональних даних. Про це пише ERR, пер...