
Російські окупанти намагаються просунутись та закріпитись у Сумській області. Ворог накопичує сили в селі Журавка, передають Патріоти України з посиланням на DeepState.
Окупанти також намагаються підійти до села Біловоди. Вони хочуть закріпитися і накопичити сили у Басівці, щоб надалі рухатись у бік Локні. "Сили Оборони докладають максимальних зусиль, щоб не давати ка**пам просуватися та накопичуватися", - йдеться у повідомленні.
Що стосується боїв у Курській області, то ця операція там не завершена. Інформація про те, що росіяни повністю витіснили бійців ЗСУ, не відповідає дійсності. Водночас ворог має просування у цьому регіоні. Окупанти майже повністю зайняли населений пункт Горналь та просунулись у районі Олешні.
"Це останні села, навколо яких залишився контроль бійцями Сил Оборони. тож "Курська операція" досі триває, де українські військові ведуть бої з московитами та корейцями. Зокрема, здійснюється полювання та ураження логістики ворога, його місце зосередження тощо", - йдеться у повідомленні.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...