Путіну вказали на місце: В Азербайджані "опустили" Міноборони РФ і звинуватили Москву у брехні по "Нагірному Карабаху"

Міністерство оборони Азербайджану спростувало заяву російського міністерства оборони про те, що Азербайджан нібито покинув свої позиції на території "Нагірного Карабаху", передають Патріоти України.

"Ніяких змін у позиціях азербайджанської армії в селі Фаррух і на навколишніх висотах, що є частиною суверенних територій нашої країни, не відбулося. Інформація про відступ підрозділів азербайджанської армії з цих позицій не відображає дійсності. Наша армія повністю контролює оперативну обстановку", - йдеться в заяві азербайджанських військових

Там нагадали, що в Ходжалінському районі Азербайджану немає села під назвою "Фурух", як кажуть в РФ. Назва згаданого села-Фаррух.

Також в Азербайджані спростували інформацію про порушення режиму припинення вогню з боку Азербайджану і поранення азербайджанських військовослужбовців.

"Використання виразу "Нагірний Карабах" в заявах Міноборони Росії від 26 і 27 березня є неповагою до територіальної цілісності Азербайджану, визнаної і прийнятої міжнародним співтовариством, в тому числі РФ", - додали в Міноборони Азербайджану. У Мережі також опублікували відео з військовими Азербайджану у Фаррусі.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: