Путіну залишилося правити не більше пів року, його усунуть через хворобу, — ексрозвідник MI6

Президента РФ Володимира Путіна усунуть з посади протягом 3-6 місяців через погіршення здоров'я. Замість нього країну очолить людина, яка "кровно зацікавлена" в закінченні війни в Україні. Про це колишній офіцер розвідки Великобританії Крістофер Стіл повідомив у коментарі ВВС Radio 4, передають Патріоти України.

За словами Стіла, Путін незабаром стане недієздатним, після чого його скинуть з посади глави держави. На закінчення повноважень чинного президента Росії також впливатиме перебіг війни в Україні, додав ексспівробітник спецслужб.

"Я не думаю, що він (Путін) буде при владі більш ніж через 3-6 місяців. Є ознаки того, що його здоров'я погіршується і це стане фактором (у зміщенні Путіна з посади)... І якщо те, що нам кажуть ЦРУ, інші й наші власні джерела, правда, схоже, що він може стати недієздатним за такий період часу", — сказав він.

Колишній співробітник британської розвідки також пояснив, що в Росії зараз діє режим, за якого громадяни "мають боятися" свого лідера, і якщо той втрачає дієздатність, то щодо нього будуть вжиті відповідні заходи. При цьому співрозмовник журналістів висловив сумнів, що на зміну Путіну прийде ліберальний політик, який бажає покращити відносини РФ із країнами Заходу. Проте Стіл сказав, що державою правитиме людина, яка особисто зацікавлена у "виході з війни".

Окрім цього колишній розвідник зазначив, що як тільки санкції Заходу щодо Росії, особливо у сфері енергетики, набудуть повної сили, дні Путіна будуть "пораховані".

Під Мелітополем підірвали залізничний міст, яким користувалися окупанти - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 18:28

Поблизу окупованого Мелітополь підірвано залізничний міст, яким користувалися російські окупанти. При цьому, ймовірно, загинули російські військові. Про це повідомляє місцеве видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України. "Вражено велику військо...

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...