
Українські військові взяли в "кільце" Лиман. Радник Офісу Президента порівняв це з трагедією в Іловайську і зауважив, що тепер Росії доведеться просити про вихід з котла.
Те, що ЗСУ взяли в оперативне оточення Лиман – велика перемога. Про це заявив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.
Варто зауважити, що 8 років тому загарбники розстріли колону українських захисників Іловайська, які погодилися здатися в полон. Тоді країна-агресорка вкотре довела, що їй не можна довіряти, а всі обіцянки варто сприймати не більше, ніж пустопорожні балачки.
30 вересня стало відомо, що ЗСУ влаштували російським військовим Лиманський котел. Михайло Подоляк поцікавився, що скаже на це Путін, після того, як завершить святкувати незаконну анексію українських земель.
8 років тому російські військові оточили наші війська під Іловайськом. Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово – колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід із Лиманського котла доведеться Росії. Якщо, звісно, тим, хто бенкетує в Кремлі, є діло до своїх солдатів,
– написав Михайло Подоляк.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...