
Українські військові взяли в "кільце" Лиман. Радник Офісу Президента порівняв це з трагедією в Іловайську і зауважив, що тепер Росії доведеться просити про вихід з котла.
Те, що ЗСУ взяли в оперативне оточення Лиман – велика перемога. Про це заявив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.
Варто зауважити, що 8 років тому загарбники розстріли колону українських захисників Іловайська, які погодилися здатися в полон. Тоді країна-агресорка вкотре довела, що їй не можна довіряти, а всі обіцянки варто сприймати не більше, ніж пустопорожні балачки.
30 вересня стало відомо, що ЗСУ влаштували російським військовим Лиманський котел. Михайло Подоляк поцікавився, що скаже на це Путін, після того, як завершить святкувати незаконну анексію українських земель.
8 років тому російські військові оточили наші війська під Іловайськом. Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово – колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід із Лиманського котла доведеться Росії. Якщо, звісно, тим, хто бенкетує в Кремлі, є діло до своїх солдатів,
– написав Михайло Подоляк.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....