
Українські військові взяли в "кільце" Лиман. Радник Офісу Президента порівняв це з трагедією в Іловайську і зауважив, що тепер Росії доведеться просити про вихід з котла.
Те, що ЗСУ взяли в оперативне оточення Лиман – велика перемога. Про це заявив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.
Варто зауважити, що 8 років тому загарбники розстріли колону українських захисників Іловайська, які погодилися здатися в полон. Тоді країна-агресорка вкотре довела, що їй не можна довіряти, а всі обіцянки варто сприймати не більше, ніж пустопорожні балачки.
30 вересня стало відомо, що ЗСУ влаштували російським військовим Лиманський котел. Михайло Подоляк поцікавився, що скаже на це Путін, після того, як завершить святкувати незаконну анексію українських земель.
8 років тому російські військові оточили наші війська під Іловайськом. Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово – колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід із Лиманського котла доведеться Росії. Якщо, звісно, тим, хто бенкетує в Кремлі, є діло до своїх солдатів,
– написав Михайло Подоляк.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...