
Українські військові взяли в "кільце" Лиман. Радник Офісу Президента порівняв це з трагедією в Іловайську і зауважив, що тепер Росії доведеться просити про вихід з котла.
Те, що ЗСУ взяли в оперативне оточення Лиман – велика перемога. Про це заявив Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти Олег Котенко.
Варто зауважити, що 8 років тому загарбники розстріли колону українських захисників Іловайська, які погодилися здатися в полон. Тоді країна-агресорка вкотре довела, що їй не можна довіряти, а всі обіцянки варто сприймати не більше, ніж пустопорожні балачки.
30 вересня стало відомо, що ЗСУ влаштували російським військовим Лиманський котел. Михайло Подоляк поцікавився, що скаже на це Путін, після того, як завершить святкувати незаконну анексію українських земель.
8 років тому російські військові оточили наші війська під Іловайськом. Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово – колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід із Лиманського котла доведеться Росії. Якщо, звісно, тим, хто бенкетує в Кремлі, є діло до своїх солдатів,
– написав Михайло Подоляк.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...