"Путін може заразитися коронавірусом": Експерти спрогнозували падіння влади в Росії

Кремль нажаханий думкою про те, що президент РФ Володимир Путін може заразитися коронавірусом COVID-19, адже тоді весь його режим впаде, пише The Telegraph, передають Патріоти України.

Політичне керівництво Росії тільки недавно почало визнавати серйозність коронавірусу. 25 березня Путін відклав загальноросійське голосування щодо змін до Конституції, які дозволять йому залишатися при владі в якості президента до 2036 року.

"Тим не менш, режим стурбований тим, що зміни в громадській думці можуть зробити проведення голосування ризикованим. Голосування буде сприйматися в широких верствах як плебісцит по Путіну особисто – і якщо економічні проблеми, пов'язані з падінням цін на нафту, ослабленням рубля і коронавірусом, погіршаться, тоді росіяни цілком можуть виплеснути свій гнів на виборчих дільницях", – йдеться в публікації.

Видання зазначає, що питання спадкоємності Путіна виникають гостріше під час пандемії COVID-19. Вік Путіна – 67 років, він в категорії, вразливій до вірусу. "Що станеться, якщо він стане недієздатним або помре?" – задається питанням автор матеріалу.

На його думку, Кремль намагається запобігти будь-яким спекуляціям всередині еліти про те, що Путін може захворіти і не зможе управляти країною.

"Хоча російські військові кораблі викликають стурбованість у Великобританії, сам Кремль стурбований вразливістю Путіна щодо невизначеностей, пов'язаних з коронавірусом, і того, що це означає для його політичного майбутнього", – підкреслюється в статті.

Хіти тижня. КБ "Луч" на виставці "Зброя та безпека-2020" презентує ударний дрон

субота, 11 липень 2020, 21:00

ДККБ «Луч» планує презентувати ударний безпілотник власного виробництва на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», яка восени пройде у Києві. На стенді КБ продемонструють повнорозмірний макет БпЛА, повідомив генеральний директор КБ...

"Люди тут не живуть, а виживають": Екс-нардеп вирішив поборотися за крісло мера Києва

субота, 11 липень 2020, 20:52

Оголошуючи про намір узяти участь у виборах мера Києва, колишній позафракційний нардеп Борислав Береза зазначив, що столицю "треба змінювати". "Київ треба змінювати. Я розумію одне – якщо би зараз мене задовольняло те, що відбувається в Києві, я би ска...