"Путин начал с "Привет": У Кремлі розкрили подробиці розмови президента РФ з Зеленським

Телефонна розмова президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна носила прагматичний характер і тривала 20 хвилин. Про це сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України.

"Це була перша розмова, ознайомлювальна, двох президентів. Ви знаєте, що вони перший раз спілкувалися по телефону. Раніше якихось контактів між ними не було. Розмова носила прагматичний характер", - сказав Пєсков.

Додав, що роботу стосовно усіх утримуваних осіб буде продовжено на експертному рівні. Коли може відбутися наступна розмова голів двох держав невідомо. Щодо того, наскільки швидко українська сторона узгодила цю телефонну розмову, Пєсков сказав, що досить оперативно.

Навчились в "скрепних друзів": В Мінську силовики побили 15-річного підлітка на очах перехожих (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:31

Хлопця, який голосно повідомив про свій вік, все одно схопили та відвезли у невідомому напрямку. Силовики в Мінську проти протестуючих застосовують стратегію, яку перейняли у російських колег. Вони хапають одинаків на вулицях, в тому числі дітей. У Мер...

Змагання двох наддержав: Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:05

У серпні китайські державні ЗМІ опублікували відео з навчань авіаційних частин сухопутних військ Народно-визвольної армії, на якому можна побачити запуск нової далекобійної ракети з декількох ударних гелікоптерів Z-10, які входять до складу 161-ї десан...