"Пиня Первый": У Путіна посаду президента Росії пропонують перейменувати на "перховного правителя", - ЗМІ

Робоча група, яка працює над поправками до конституції Росії, запропонували перейменувати посаду президента на "верховного правителя". Про це повідомляють російські ЗМІ, зазначають Патріоти України.

Член групи, голова Комітету Держдуми з державного будівництва і законодавства Павло Крашенінніков підкреслив, що "верховний " має бути з великої літери "В".

Взагалі, до конституції РФ запропонували ввести понад 100 нових пунктів.

Серед іншого також вказують – затвердження православ’я як основної релігії Росії і закріплення за Росією статусу "держави-переможниці" у Другій світовій війні.

Санкції проти Росії та коронавірус: чи можливе завершення війни на Донбасі

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...

Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 21:16

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...