"Пишаюся Путіним, він молодець": Мати загиблого окупанта закликала "вичистити фашизм в Україні"

Мати загиблого російського окупанта Ігоря Мохова Ольга навіть після смерті сина продовжує хвалити Путіна. Відео, де вона "співає дифірамби" на адресу Путіна, з'явилося у мережі, передають Патріоти України.

Спочатку жінка розповіла, що син отримав повістку 29 вересня. Рідні були змушені за свої гроші купити йому все необхідне обмундирування, зокрема одяг та взуття. Мати окупанта каже, що за 30 років життя син так і не побачив море. Але одна мрія окупанта все ж таки збилося – він мріяв про подорож літаком. А на війну з Україною росіян відправляли саме літаком.

Проте зазомбована росіянка продовжує стверджувати, що "пишається Путіним". "От у нас Володимир Володимирович, я так пишаюся нашим президентом. Він так продумує все добре. Він молодець, дай йому бог здоров'я. Треба вичистити повністю весь цей фашизм. Нам потрібна лише одна перемога", — заявила мати окупанта.

Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

четвер, 30 березень 2023, 9:30

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України. Коваленко пригада...

"Це буде суїцидальний крок": Розвідка не виключає можливості повторного нападу Путіна на Київ

четвер, 30 березень 2023, 9:28

У воєнній розвідці не виключають, що армія Путіна може спробувати знову піти на Київ, але цей сценарій на зараз неможливий. Про це розповів речник ГУР Андрій Юсов в інтерв'ю для Gazeta, передають Патріоти України. "Кордон зміцнений. Система протиповітр...