Російські окупанти дедалі частіше виявляють бажання здатися в полон. Вони бояться загинути на війні, тому намагаються вийти на контакт із українськими спецслужбами, щоб зберегти своє життя. Одну з таких розмов опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
Так, російський військовослужбовець заявив, що хоче здатися в полон, але не знає, як це правильно зробити. "Ми взагалі не хотіли сюди їхати. Нас наказом відправили. Ось думаємо, що робити", – бідкається окупант.
Молодик чи не найбільше боявся, щоб його не позбавили генеталій в українському полоні. Однак отримав запевнення, що подібні розповіді поширюють виключно путінські пропагандисти, адже Україна дотримується норм Женевської конвенції і його яйця тут не потрібні.
"Якщо у вас є бажання – ви можете здатися, і таким чином ви поїдете назад. Є Женевська конвенція, є розуміння, що таке комбатант, який не несе кримінальної відповідальності, якщо він не чинив військових злочинів. У такому разі ви за програмою обміну повертаєтеся додому", – відповіли росіянину.
"Наголошуємо: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими гарантує кожному полоненому гідне поводження, забезпечення необхідних потреб та можливість повернутися додому. Україна чітко виконує всі міжнародні конвенції, які стосуються питань поводження з військовополоненими", – зазначили в ГУР.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...