"Питання часу та відстані": Зеленський натякнув на нові удари по кораблях ЧФ РФ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нещодавні удари в Чорному морі, де Росія втратила частину свого флоту, ймовірно, повторяться, передають Патріоти України.

"Ці об'єкти для нас - абсолютно законні цілі, де б вони не знаходились. Якщо з цього корабля вилітають ракети по нашому мирному населенню, ми маємо право бити по цих кораблях. Це не цивільна ціль, це ворог, який забрав життя наших людей і забирає щоденно", - сказав президент.

Зеленський наголосив, що Росія повинна чітко усвідомлювати, що "де б не знаходився цей корабель, ми за всі ці удари по Україні його дістанемо". "Питання часу і відстані", - резюмував Зеленський.

Атаки у Чорному морі

Сили оборони 14 вересня завдали удар по патрульному кораблю "Сергій Котов" – одному з "наймолодших" кораблів у військово-морському флоті Росії, який вперше спустили на воду в 2021 році.

У Мережі з'явилося фото буксирування малого російського ракетного корабля на повітряній подушці проєкту 1239 "Самум", який був атакований експериментальним дроном СБУ "Морський малюк" у Чорному морі. Росіяни намагаються зайняти максимально розгалужену систему розташування в акваторії Чорного моря, щоб отримати місце для маневрів.

Медведєв заявив про війну з Україною "до повного знищення" та захоплення нових "споконвічних" територій

субота, 30 вересень 2023, 14:54

Заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв заявив, що окупанти будуть вести війну з Україною "до повного знищення", передають Патріоти України. Відповідною обіцянкою чиновник відзначився на честь штучного свята, яке 28 вересня узаконив указом Путін - ...

ГУР Міноборони провело спецоперацію "Бариня" і завербувало російського військового (фото)

субота, 30 вересень 2023, 14:41

Головне управління розвідки успішно провело спецоперацію під назвою "Бариня", в результаті якої вдалося завербувати російського кадрового військового Данила Алфьорова. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов на пресконференції, передають Патріоти ...