Питання часу: Жданов пояснив, як західна зброя вплине на перебіг бойових дій

Країни Заходу намагаються швидко доправити до України зброю, але це питання часу. Українські бійці очікують зброю, щоб активно наступати на російських загарбників. Однак немає сенсу доправляти по одній-дві зброї. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.

"Щодо співвідношення сил 1 до 20. Справа у тому, що мається на увазі не загальне співвідношення, а співвідношення на окремих ділянках, де Росія зосередила велику кількість військ та створила таку перевагу. Це навіть не навколо усього Сєвєродонецька. Це на окремих напрямках, де вони ведуть наступальні дії.

Щодо питання постачання західної зброї: вони усі живуть в умовах мирного часу. Вони намагаються прискорюватися, але, на жаль, не так, як нам би хотілося. Якщо ми говоримо про артилерію, то відправляти по 1-2 зброї немає сенсу. Як мінімум має бути сформована артилерійська батарея. Ще краще, якщо це буде дивізіон (18 одиниць зброї). Тоді це бойова одиниця, що може вплинути на хід бойових дій на одному напрямку - на такому, як поблизу Сєвєродонецька. Там 5-6 напрямків. Один дивізіон може вплинути на ситуацію. Прийшли дві батареї "Цезар", вони одразу пішли на вогневу підтримку”, - сказав він.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...