Питання часу: Жданов пояснив, як західна зброя вплине на перебіг бойових дій

Країни Заходу намагаються швидко доправити до України зброю, але це питання часу. Українські бійці очікують зброю, щоб активно наступати на російських загарбників. Однак немає сенсу доправляти по одній-дві зброї. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.

"Щодо співвідношення сил 1 до 20. Справа у тому, що мається на увазі не загальне співвідношення, а співвідношення на окремих ділянках, де Росія зосередила велику кількість військ та створила таку перевагу. Це навіть не навколо усього Сєвєродонецька. Це на окремих напрямках, де вони ведуть наступальні дії.

Щодо питання постачання західної зброї: вони усі живуть в умовах мирного часу. Вони намагаються прискорюватися, але, на жаль, не так, як нам би хотілося. Якщо ми говоримо про артилерію, то відправляти по 1-2 зброї немає сенсу. Як мінімум має бути сформована артилерійська батарея. Ще краще, якщо це буде дивізіон (18 одиниць зброї). Тоді це бойова одиниця, що може вплинути на хід бойових дій на одному напрямку - на такому, як поблизу Сєвєродонецька. Там 5-6 напрямків. Один дивізіон може вплинути на ситуацію. Прийшли дві батареї "Цезар", вони одразу пішли на вогневу підтримку”, - сказав він.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...