Питання, яке турбує усіх: Арестович оцінив шанси окупантів зайняти повністю Луганську та Донецьку області

Радник керівника ОП теоретично припускає, що окупанти можуть вийти на кордони Луганської області, ате далі вони не просунуться. Сил для взяття Донецької області російська армія не має. Таку думку висловив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін Live", передають Патріоти України.

"Луганська - це я ще розумію, але щоб взяти Донецьку область, потрібно взяти чотири таких великих міста, як Лисичанськ та Сєвєродонецьк. А де ж взяти угруповання?.. Для цього потрібне угруповання удвічі більше, ніж штурмовало Лисичанськ та Сєвєродонецьк, і все його там і залишити... В них немає таких можливостей" - сказав він.

Арестович зазначив, що теоретично припускає, що окупанти можуть вийти на кордони Луганської області, але далі вони не просунуться. "Але далі-то що? Все, приїхали... Дурнів, які бажають цим займатися все менше і менше. Вони не витримують норми комплектування своїх частин. Поповняшки якось не дуже поповнюються", - підсумував він.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...