Питання в бюрократії: Військовий експерт спрогнозував, коли ЗСУ отримають потужні системи ППО SAMP-T

Західні союзники можуть надати Україні потужну систему протиповітряної оборони SAMP-T в першому кварталі 2023-го року. Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України.

"Терористична загроза від російських окупантів допомагає вирішувати питання, які раніше були перешкодою для прискореного надання Україні систем ППО. Однак, якщо говорити конкретного про системи ППО SAMP-T, то залежно від швидкості ухвалення рішення Україна зможе отримати ці системи вже в першому кварталі 2023 року. Така можливість у наших партнерів точно є", - підсумував він.

За його словами, удари РФ по українській критичній інфраструктурі прискорюють надання ЗСУ сучасних систем ППО. "Бюрократичні процеси на Заході відбуваються набагато швидше, ніж це було на початку повномасштабного вторгнення", - пояснив він.

"Навіть до Житомирської траси не дійдуть": Україні буде вигідно, якщо РФ атакує з півночі, -військовий

неділя, 5 лютий 2023, 8:59

Якщо країна-агресорка Росія все-таки вирішить кинути частину своїх військ у наступ на Україну з Білорусі, нашій державі це навіть може бути вигідно. Таке невелике угруповання, яке може піти в атаку з території РБ, буде легко ліквідувати. Про це розпові...