Питання в ресурсах: Для звільнення України треба провести шість-сім військових операцій, - Селезньов

Масштабний контрнаступ українських Сил оборони можливий за умови, що вони будуть мати чотиритижневий запас озброєнь і боєприпасів для ведення активних бойових дій. Ідеться не про одну, а про шість-сім окремих операцій зі звільнення окупованих територій нашої країни. Таку думку виданню Оbozrevatel висловив військовий експерт Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

"Контрнаступ буде тоді, коли наші резерви матимуть відповідні ресурси для ведення активних бойових дій на заданій ділянці фронту протягом чотирьох тижнів", – наголосив він. Як пояснив експерт, звільнення України буде умовно поділено на кілька операцій, які можуть сягати семи.

"Скажімо так, визволення півдня Херсонської області – це одна операція, визволення півдня Запорізької області – це ще одна операція, проведення контрнаступних заходів на території Луганської області – це третя операція. Визволення Криму – це четверта операція. Звільнення Донецька – це п'ята або навіть і шоста", – сказав Селезньов.

У цьому контексті він пояснив, що деокупація "старих" окупованих територій може бути пов'язана з додатковими труднощами "з урахуванням тих можливостей, тих інженерно-фортифікаційних споруд, які за вісім років війни встигли побудувати російські солдати на території Донецької та Луганської областей".

Експерт уточнив, про які саме ресурси йдеться. "Це артилерія та боєприпаси, це танки та інші типи бойових броньованих машин". "До речі, я роблю ставки не стільки на Leopard-2 та Abrams, скільки на Bradley і Marder, тому що під час попередніх конфліктів вони показали ефективніші можливості зі знищення ворожих танків, ніж чудові за своєю суттю танки Abrams", – зауважив він.

У Лукашенка паніка через постачання Україні снарядів зі збідненим ураном - пригрозив ядерною зброєю

середа, 22 березень 2023, 14:55

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко істерично відреагував на заяву про постачання Великою Британією до України бронебійних снарядів з оболонками зі збідненого урану і пригрозив, що Росія передасть Білорусі ядерні боєприпаси. Про ц...

"Маю честь сьогодні бути тут": Зеленський раптово з'явився під Бахмутом (відео)

середа, 22 березень 2023, 14:53

Президент України Володимир Зеленський відвідав найгарячішу ділянку фронту. . «Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захис...