Рада ухвалила закон: В Україні збільшать чисельність Збройних сил та створять загони тероборони

У Верховній Раді ухвалили закон, яким збільшили чисельність Збройних сил України (№5558) Також нардепи проголосували за закон про національний опір, де прописано створення територіальної оборони (№5557). Трансляція засідання велася на телеканалі "Рада", передають Патріоти України.

За збільшення чисельності ЗСУ до 261 тисяч осіб віддали голоси 312 нардепів. З цього числа 215 тисяч складуть військові. До сьогодні чисельність ЗСУ складала 250 тисяч осіб , в тому числі 204 тисячі військовослужбовців.

За створення загонів тероборони проголосували 313 депутатів. Закон передбачає залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення суверенітету та територіальної цілісності держави.


"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...