Рада зробила крок до зменшення числа нардепів до 300

У вівторок, 4 лютого, Верховна Рада України попередньо схвалила законопроект про зменшення числа нардепів у парламенті. "За" проголосували 236 народних обранців, передають Патріоти України.

Документ про внесення змін до статтей 76 і 77 Конституції України передбачає зменшення конституційного складу Верховної Ради України з 450 до 300 нардепів. Також законопроектом передбачається, що народним депутатом може бути тільки людина, що володіє державною мовою.

Крім того, в законопроекті зазначено, що Верховна Рада України обирається за пропорційною виборчою системою. При цьому порядок проведення виборів народних депутатів України встановлюється законом.

"Після вступу в силу закону України "Про внесення змін до статтей 76 і 77 Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України і закріплення пропорційної виборчої системи)" Верховна Рада України, обрана до вступу в силу зазначеного закону, продовжує виконувати свої повноваження до наступних виборів народних депутатів України", - йдеться в тексті.

Кидає в бій старі танки: Росія у Луганській області втратила величезний потенціал у живій силі та техніці

понеділок, 4 липень 2022, 10:59

Російська армія втратила під час боїв у Луганській області величезний потенціал у живій силі та техніці. Про це 4 липня в ефірі телемарафону заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "Росія на Луганщині кидає в бій 62 танк...

Битву за Донбас не закінчено: У Міноборони заявили, що ЗСУ звільнять землі України від ворога

понеділок, 4 липень 2022, 10:42

У Міністерстві оборони України заявили, що битва за Донбас із російськими окупантами триває. Також в оборонному відомстві наголосили, що Збройні сили звільнять усі українські землі від ворога, передають Патріоти України. Окрім того, навіть якщо росіяни...