Радбез ООН очолила Росія: Очільник МЗС Литви дотепно висміяв абсурдну ситуацію

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс жорстко потролив Росію, "привітавши" її з початком головування в Раді Безпеки ООН, передають Патріоти України.

У своєму Twitter дипломат нагадав про головне гасло поточної війни - про маршрут "російського військового корабля", який досить швидко виконав поставлене завдання.

"Вітаємо Росію зі вступом на пост Голови Ради Безпеки ООН! З нетерпінням чекаю енергійних дискусій щодо пропозиції України щодо призначення ваших військових кораблів", - написав Ландсбергіс.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...