
У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко в ефірі "ТСН", передають Патріоти України.
Вона закликала українців не нехтувати масштабами можливих наслідків і, на жаль, їхньою високою ймовірністю. "Тому вже зараз потрібно вивозити дітей із території Запорізької області до більш віддалених та безпечних регіонів. Саме діти, а також вагітні жінки найважче переживають радіаційний вплив", – зазначила експертка. Зазначимо, що у Головному управлінні розвідки підтвердили факт мінування території АЕС у тимчасово окупованому Енергодарі. Причому цією підготовкою до жахливого теракту займалися сумнозвісні "вагнерівці".
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...