Радіє двум "Ладам"? "Позитивний настрій, двох синів проводжаю": Росіянка з веселою усмішкою похвалилася двома "мобіками" у сім'ї (відео)

Мешканка Набережних Човнів (місто в Республіці Татарстан, РФ) радісно похвалилася на камеру, що двох її синів забрали служити за "частковою мобілізацією". Фанатка Кремля не бачить нічого поганого в цьому, передають Патріоти України.

Вона, посміхаючись на весь рот, заявила: настрій у неї позитивний. Відповідний коментар росіянка дала одному зі ЗМІ РФ. Показовим відео поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".

Жінка повідомила журналісту, що проводжає до армії двох синів. "З яким настроєм?" – запитав у неї хлопець із мікрофоном. "Позитив! Чекаю!" – відповіла вона, посміхаючись.

Очевидно, вона не усвідомлює, що її дітей Кремль відправив на забій. Як і те, що сини приєдналися до армії мародерів і військових злочинців. Так, росіянка заявила: вона відчуває "гордість". Жертва пропаганди додала, що на зв'язку із синами й вони теж тримаються "позитивно".

Третя штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 11:56

У понеділок, 25 вересня, Третя окрема штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою, передають Патріоти України. У каналі бригади в Youtube опублікували відеофрагмент наступальних дій бійців 3-ї роти 1-го штурмового батальй...

Росія почала готувати армію до штурмів укріпрайонів та боїв у тилу, - росЗМІ

понеділок, 25 вересень 2023, 11:30

Росія почала готувати Збройні сили до штурмів українських укріпрайонів та боїв у тилу. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти України. У російській армії почали формувати розвідувально-штурмові бригади для штурму укріплень та ведення розвідки...