Радіє двум "Ладам"? "Позитивний настрій, двох синів проводжаю": Росіянка з веселою усмішкою похвалилася двома "мобіками" у сім'ї (відео)

Мешканка Набережних Човнів (місто в Республіці Татарстан, РФ) радісно похвалилася на камеру, що двох її синів забрали служити за "частковою мобілізацією". Фанатка Кремля не бачить нічого поганого в цьому, передають Патріоти України.

Вона, посміхаючись на весь рот, заявила: настрій у неї позитивний. Відповідний коментар росіянка дала одному зі ЗМІ РФ. Показовим відео поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".

Жінка повідомила журналісту, що проводжає до армії двох синів. "З яким настроєм?" – запитав у неї хлопець із мікрофоном. "Позитив! Чекаю!" – відповіла вона, посміхаючись.

Очевидно, вона не усвідомлює, що її дітей Кремль відправив на забій. Як і те, що сини приєдналися до армії мародерів і військових злочинців. Так, росіянка заявила: вона відчуває "гордість". Жертва пропаганди додала, що на зв'язку із синами й вони теж тримаються "позитивно".

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають:

"Несе дуже потужний заряд": Гуменюк розповіла про небезпеку ударів керованими авіаційними бомбами

неділя, 2 квітень 2023, 7:56

Російські загарбники змінили тактику ударів через зменшення запасів ракет. Окупанти вже не можуть завдавати масовані ракетні удари по Україні у такій кількості, як раніше, тож вони часто вони використовують керовані авіаційні бомби. Про це в ефірі "Апо...