
Мешканка Набережних Човнів (місто в Республіці Татарстан, РФ) радісно похвалилася на камеру, що двох її синів забрали служити за "частковою мобілізацією". Фанатка Кремля не бачить нічого поганого в цьому, передають Патріоти України.
Вона, посміхаючись на весь рот, заявила: настрій у неї позитивний. Відповідний коментар росіянка дала одному зі ЗМІ РФ. Показовим відео поділився Telegram-канал "Obozrevatel.ua".
Жінка повідомила журналісту, що проводжає до армії двох синів. "З яким настроєм?" – запитав у неї хлопець із мікрофоном. "Позитив! Чекаю!" – відповіла вона, посміхаючись.
Очевидно, вона не усвідомлює, що її дітей Кремль відправив на забій. Як і те, що сини приєдналися до армії мародерів і військових злочинців. Так, росіянка заявила: вона відчуває "гордість". Жертва пропаганди додала, що на зв'язку із синами й вони теж тримаються "позитивно".
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...