Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редактором на сайті "Обозреватель", а Шарій – журналістом. Про це топ працівник Банкової сказав у коментарі виданню "Бабель".

"У мене немає з ним ані конфлікту, ані приятельських стосунків. Я до всіх завжди ставлюся нейтрально", – наголосив Подоляк.

Також він відповів на питання, чому сайт Шарія акредитували на останню пресконференцію президента Зеленського, а багато інших ЗМІ – ні.

Я не займався акредитацією на пресконференцію та не міг впливати на список допущених туди ЗМІ. Також я знаю про особисті конфлікти деяких співробітників Офісу президента з журналістами та вважаю, що це неприпустимо. Й останнє, журналістика та пропаганда – дві великі різниці,
– зауважив радник керівника ОПУ.

На завершення Подоляк підкреслив, що у Шарія – власне більше пропаганди, аніж журналістики.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...