​Радник мера Херсона у відповідь на критику тринькання коштів міста назвав херсонців тупими

У Херсоні розгорається скандал. Все тому, що радник мера Юрій Погрібний 7 березня назвав 90% херсонців тупими. Такий висновок про населення Погрібний зробив, коли прочитав коментарі в соціальних мережах про нові прикраси міста, зазначають Патріоти України.

Люди говорили, що замість сумнівної ілюмінації чиновники краще б полагодили дороги або прибрали сміття. Однак така реакція херсонців раднику мера не сподобалося.

"Мой вывод: в городе Херсоне на одного нормального цивилизованного человека 8 "шариковых". Вопрос в том, как увеличить популяцию нормальных, - заявив Погрібний.

У коментарях до повідомлення чиновника розгорівся скандал. Місцева жителька Анастасія Назаратій вказала, що саме "шариковы" голосували за мера міста, у якого він працює радником.

На це Погрібний відповів, що йому нецікаво за кого голосують "глупые люди": "Меня интересует мнение умных".

"Вы считаете, что если человек хочет нормальных дорог, чтобы ЖЭКи работали в полном объеме, а не п*здили деньги, без вот этого вот всего смешного и ненужного аудита, который ничего не меняет, то значит, что человек тупой и шариков?" - додала Анастасія.

Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

субота, 17 квітень 2021, 17:33

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Недооцінив реакцію колег та співгромадян? Віцепрем’єр Чехії раптово передумав їхати до Москви, де мав обговорити "Спутник V"

субота, 17 квітень 2021, 17:22

Віцепрем’єр Чехії Ян Гамачек скасував свій візит до Москви, під час якого мав домовлятися про російську вакцину від коронавірусу "Спутник V", повідомляють Патріоти України з посиланням на з посиланням на Ceske Noviny. Скасування візиту офіційно пояснює...