Радник Зеленського зробив гучну заяву про переговори з Путіним

Новообраному президенту поки не варто вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. Прямі переговори наразі є безперспективними, оскільки Росія не виконала жодних своїх зобов’язань, повідомляють Патріоти України.

Рішення прийматиме лише Володимир Зеленський, однак його помічники доводитимуть йому свої позиції, про це заявив радник Володимира Зеленського з питань безпеки й оборони Іван Апаршин.

Він вважає, що новообраному Президенту України спершу треба підготувати пропозиції для Росії й погодити їх щонайменше з представниками Німеччини та Франції.

Необхідно напрацювати пакет нових пропозицій, погодити його в "нормандському форматі", а можливо, й завдяки розширенню, – сказав радник Зеленського.

Уже після того варто "з погодженим документом зустрічатися з Росією". Слід залучити також інші країни поза Євросоюзом, які є потужними гравцями у світі і мають значний вплив на Росію, наприклад, Китай.

Апаршин вважає, що на повернення Донбасу під контроль України знадобиться 5 років. Про це він сказав, посилаючись на оцінку міжнародної групи. Виконання мінських домовленостей почнеться з того моменту, коли підуть російські війська.

"Повернення людей, територій і взагалі відновлення статусу до 2014 року – якраз на ці питання передбачався термін п’ять років", – пояснив він.

Радник Зеленського додав, що це стосується і прийняття відповідних рішень на рівні ООН, і формування миротворчих сил та цивільної адміністрації. Однак наразі важко сказати, скільки років знадобиться для повернення попереднього рівня довіри одне до одного.

Там же люди вбиті. Як переконати тих людей, рідних 13 тисяч загиблих, що нам, наприклад, із завтрашнього дня прийдеться змиритися і знову там з кимось домовлятись? Дуже буде складно, – вважає він.

Апаршин переконаний, що для цього потрібна дуже виважена політика і усі чутливі питання стосовно віри, мови та історії "необхідно розглядати дуже обережно".

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...

Якщо Порошенко каже, що сам ініціював "справу вагнерівців", а західні дослідники Bellingcat будуть робити про це фільм, то очевидно, що ця ситуація відбувалась, - нардеп

середа, 3 березень 2021, 23:01

Винні представники чинної влади України повинні бути покарані у злитті міжнародної спецоперації по затриманню найманців ПВК Вагнера. Про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький у “Великому ефірі Василя Зим...