Ракетні удари по Україні заважають готуватися до контрнаступу, - Арестович

Російські крилаті ракети значно ускладнюють підготовку нових українських підрозділів. Російська ракета може вдарити у будь-якому регіоні України. Таким чином, підготовка до контрнаступу затягується. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, передають Патріоти України.

"Величезна проблема полягає в тому, що в Україні нема безпечних місць. Російські крилаті ракети завжди долітають, збити їх всі неможливо, збити носії ми не можемо ... Наносяться постійно удари по навчальних центрах, це становить небезпеку нашим солдатам. Сконцентрувати таку кількість військових у навчальних центрах, щоб їх підготовити і убезпечити одночасно важкувато", - сказав Олексій Арестович.

Змінити ситуацію може Великобританія, яка вже запропонувала Україні свою допомогу у підготовці бійців. Британці запропонували підготувати щонайменше 10 тис. бійців на своїй території. Це буде відбуватися системно, що допоможе збільшити кількість підготовлених до війни українських піхотинців.

Арестович зазначив, що стандартна та якісна піхотна підготовка триває близько 4 місяців. "Британська піхотна виучка одна з найкращих в світі ... Зараз люди з піхотною підготовкою - це, по-перше, збережене життя і, по-друге, знищений противник. Російська військова підготовка у більшості взагалі залишає бажати кращого. Навчені піхотинці 10 тис. - дві або три повноцінних бригади. Це величезний вклад у нашу перемогу, адже піхота на полі бою має бути стійкою та ефективно", - додав Арестович.

"Випарувалися": У Росії у розпал війни зникли 1,5 млн комплектів військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:00

У Забайкаллі з початком мобілізації, про яку оголосив президент РФ Володимир Путін, не дорахувалися 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив генерал-лейтенант та депутат Держдуми Андрій Гурулєв у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти...

Воєнком вирішив "всьо єму равно подихать!": У Магадані мобілізували чоловіка з другою стадією раку

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:46

У РФ під "часткову мобілізацію" потрапив онкохворий чоловік у ремісії. На його хворобу не звернули уваги і відправили з Магадану на військові збори. Дружина мобілізованого Олена розповіла, що 22 вересня її чоловік, 44-річний Олексій Шешенін отримав по...