Ракетні удари РФ на Різдво і Новий рік: Експерт зробив тривожний прогноз

Російські війська не відмовляться від енергетичного терору України. Впевненість у цьому висловив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

На його думку, ресурс для початку ударів у РФ є, відсутні необхідні умови - погодні. "На жаль, на мій погляд, настільки тривала пауза з ракетними ударами компонентою крилатого, дозвукового типу не стільки підсилює спокій, скільки, навпаки, занепокоєння. Удари почнуться, але коли саме?" - задався він питанням.

Як зазначив експерт, з урахуванням маніакальної ментальності росіян він не здивується, якщо це може виявитися на Різдво чи Новий рік, і за будь-яких погодних умов. "Саме в такій послідовності, адже нарешті в Україні починають святкувати Різдво за правильним календарем. І для російських маніяків це може бути тригером", - зазначив Коваленко.

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...

На Бахмутський напрямок окупанти перекинули армійську авіацію, ЗСУ не вистачає ППО: У Нацгвардії розповіли про ситуацію

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:30

На Бахмутському напрямку ЗСУ зараз дуже важко. Після Авдіївки, противник перекинув туди основні зусилля, зокрема бронетехніку, живу силу та армійську авіацію. Про це розповів Офіцер секції планування бригади "Рубіж", Майор НГУ Дмитро Кожубенко в етері ...