Ракетний удар по ТЦ у Кременчуці: Кремль показав Санду, що можуть "завтра бомбити Кишинів", - експерт

У той момент, коли президентка Молдови Майя Санду прибула з візитом у Київ, росіяни обстріляли торговий центр у Кременчуці. Так Росія може подавати сигнали вже й Молдові. І не лише їй, а й усім західним лідерам, які приїжджають в Україну. Про це сказав воєнний історик Роман Пономаренко, передають Патріоти України.

За його словами, таким чином росіяни хочуть змусити їх іти на поступки. Тож це можна сприймати як певне "попередження" Молдові. "Майя Санду, ще від того часу, як посіла президентське крісло – у неї доволі послідовна антиросійська політика. Зокрема, й щодо виведення російських військ з окупованого Росією Придністров'я", – зазначив Пономаренко.

Крім цього, у Кремлі не сподобались її останні заяви. "Тож коли вона приїхала в Київ, то таким дійством росіяни хотіли показати, що "сьогодні ми бомбимо Кременчук, а завтра ми можемо бомбити Кишинів". Тим паче, що їхні війська стоять там недалеко, у Тирасполі", – додав історик.

Джерело: 24 канал

Західні Abrams, Leopard чи російський "Армата": Військовий експерт сказав, який танк кращий

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:45

До України вже прибули перші танки Abrams. Білий дім і Пентагон, за повідомленням західних ЗМІ, планують передати Україні ще 30 таких танків. Саме Abrams вважається одним із найкращих танків. Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Віталія Афанасієнк...

Охочих виділяти кошти все менше, але Україна має аргументи для збереження допомоги, - глава Мінфіну

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:43

Уряд може зазнати деяких труднощів із наповненням тієї частини державного бюджету-2024, яка пов'язана з наданням зовнішнього фінансування. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. «Охочих виділ...