"Ракети наводяться по лазеру": Жданов висловився про навчання РФ на Кримському мосту й вказав на важливий нюанс

Росія проводить навчання на Кримському мосту по боротьбі з диверсантами й прикриттю об'єкта від впливу вогневих засобів ЗСУ. Місцем проведення навчань, ймовірно, вибрали не сам міст, а розв'язку з в'їздом на нього автомобілів і залізничного транспорту. Військовий експерт Олег Жданов розповів, що під час навчань застосовувався дим, а також баржа з дзеркалами, передають Патріоти України.

"У списку, який опублікували США, є дуже цікавий пункт. Не вказано кількість, тип ракет, але написано, що вони нам передали ракети з лазерним наведенням. Постановка димової завіси й поверхні, що відображують, на баржі, які вони вивели в акваторію моря, цілком можуть бути відпрацюванням питань щодо прикриття моста від впливу лазерного озброєння. Треба підсвічувати мету лазером, по лазеру наводяться ці ракети. Може бути, такі питання теж відпрацьовувалися російськими військами для захисту Кримського моста. Це добре, що противник нервує", - зазначив він.

За словами Жданова, якщо Україна отримає відповідні ракети від США, "ніякі дими й дзеркальні поверхні не врятують в'їзд на Кримський міст". Рішення про удар, зазначає експерт, має ухвалювати українське командування. "Нехай тренуються, якщо у них немає інших завдань і об'єктів", - додав він.

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...

Ранок починається з "бавовни": У Севастополі прогримів вибух у районі штабу Чорноморського флоту окупантів (відео)

субота, 20 серпень 2022, 8:53

20 серпня приблизно о 08:17 ранку в районі штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі у тимчасово окупованому росіянами Криму пролунав вибух. Місцеві пабліки в соцмережах та підконтрольні ворогу ЗМІ пишуть про "сильний хлопок" і викладають відео та фо...