
Іран грається з вогнем. Якщо країна піде шляхом допомоги Росії у війні проти України, наслідки для них будуть дуже погані. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” розповів дипломат, міністр закордонних справ України 2007-2009 років, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко, передають Патріоти України.
На Іран тиснуть відомі, потужні країни. Вони це роблять прямо і опосередковано. Тому що Іран грається з вогнем. Якщо він справді піде цим шляхом допомоги Росії, якщо він тим більше посилить свою ядерну програму, тоді наслідки для них будуть дуже погані. Іран має прислухатися до того, що йому говорять, інакше ракети полетять не з Ірану, а до Ірану”, - наголосив Володимир Огризко. Нагадаємо, що українські та іранські фахівці провели зустріч та обговорили використання Росією дронів у війні проти України.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....