Ракети Р-360 комплексу "Нептун" стануть ще потужнішими: Боєголовки почали споряджати методом вакуумного заливання

Технологія вакуумно-кускового заливання забезпечує максимально щільне наповнення виробу вибуховою речовиною відповідно до заявлених характеристик і конструкторської документації. Нову технологію впровадили на Державне підприємство «Спецоборонмаш», що входить до складу державного концерну, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

Завдяки вакуумно-кусковому заливанню уражаюча дія боєприпасів значно посилюється, – повідомляють у пресслужбі держконцерну.

Спорядження бойової частини ракети Р-360 комплексу «Нептун»

Метод підходить для спорядження різних видів виробів, що надає підприємству технічні можливості налагодити серійний випуск бойових частин для ракет «Вільха» та «Нептун», авіаційних бомб тощо.

Бойова частина ракети Р-360 комплексу «Нептун»

На ДП «Спецоборонмаш» вже успішно впровадили цю технологію для спорядження артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Раніше вакуумне заливання використовували лише на одному підприємстві Концерну – Донецькому казенному заводі хімічних виробів, який наразі перебуває на непідконтрольній Україні території.

Освоєння технології іншим підприємством ДК «Укроборонпром» та з’явилася можливість її застосування для серійного виробництва артилерійських боєприпасів.

Перша партія артилерійських боєприпасів споряджена та відправлена на випробування.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.