Ракети, щоб дістати до Москви, та корвети, модернізація "Гетьмана Сагайдачного": Який прорив обіцяють у Зеленського на 2022 рік в обороні країни

Міністерство оборони України оприлюднило плани на реалізацію у 2022 році важливих довгострокових програм у сфері оборони, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони України.

Міноборони отримає фінансування розвитку ракетного озброєння, Військово-Морських Сил та нових наукових та дослідно-конструкторських робіт у сфері високих технологій.

Для потреб ВМС буде продовжено програму будівництва корветів та забезпечення постачання протикорабельного ракетного комплексу «Нептун».

Також буде активізовано роботу над розробленням ракетного комплексу корабельного базування, крім того, продовжиться модернізація фрегата «Гетьман Сагайдачний».

Пуск протикорабельної ракети Р-360 ракетного комплексу «Нептун» 17 червня 2020 року Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У 2022 році Міністерство оборони отримає можливість вести роботу над створенням вітчизняного ракетного щита.

Передусім йдеться про відновлення роботи над оперативно-тактичним комплексом «Сапсан».

На початок наступного року планується завершити роботу над створенням високоточної ракети «Вільха» з покращеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню «Смерч».

ОТРК Сапсан на військовому параді до Дня Незалежності України

Планується прийняття на озброєння нового реактивного снаряда «Тайфун-1» до реактивної системи залпового вогню «Верба».

Також планується доробити реактивну систему залпового вогню проєкту «Буревій» з використанням боєприпасу «Тайфун-2».

РСЗВ «Буревій» на шасі TATRA

Серед іншого буде збільшено фінансування наукових та дослідно-конструкторських розробок у сфері високих технологій, до яких будуть залучені науково-технічні центри Національної академії наук України та підприємства Державного космічного агентства України.

У Міноборони зазначено, що це тільки частина багатьох практичних кроків зі зміцнення обороноздатності нашої країни, реалізувати які дозволить ініціатива Президента України про збільшення оборонного бюджету-2022.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.