
Запущені російськими окупантами у ніч проти понеділка ракети та дрони-камікадзе маневрували. Вони летіли в одному напрямку, а потім поверталися до Одеси. Про це 25 вересня повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Попри руйнування на Одещині, робота підрозділів повітряного командування "Південь" була бездоганною. Вони знищили 19 із 19 ударних безпілотників та 11 із 12 крилатих ракет "Калібр", – сказав Юрій Ігнат. За його словами, посилення півдня країни є актуальним. Ракети "Онікс" складно збивати.
"Протидіяти їм можна, але засоби ураження проти них не діють. Ракета надзвукова, летить дуже низько. Тому ці ракети неможливо збивати тими засобами протиповітряної оборони, які існують", – розповів він.
Відомо, що цієї ночі росіяни використали три різні засоби повітряного нападу. Речник Повітряних сил повідомив, що тактика полягала в зміні напрямків застосування ракет і дронів.
"Фактично долітаючи вже зі східних регіонів у центр країни, вони розвернулися і по молдовському кордону вже повернулися в Одесу", – пояснив Ігнат. Також, за словами Юрія Ігната, противник застосовує різні засоби повітряного нападу, щоб розосередити увагу протиповітряної оборони й максимально завдати збитків, уразити наші об'єкти.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали:
Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...