
Голова Миколаївської обласної державної військової адміністрації Віталій Кім на місяць заробляє приблизно 150 тис. грн. Про це він розповів в інтерв'ю, яке 23 січня опублікували на YouTube-каналі ТСН, передають Патріоти України.
"Було менше, але змінили закон. А мені на руку це", – зізнався Кім.
Він зазначив, що раніше отримував приблизно 70 тис. грн зарплати. Кім додав, що перед призначенням на цю посаду пообіцяв журналістам не виписувати собі премій.
"І не ставив собі премію ніколи. Тобто в мене була зарплатня менше, ніж у заступників. Я порахував, що за чотири роки я не доставив собі премії на 3–4 млн грн. І такий думаю: "Нафіг я пообіцяв не ставити собі премії?" Але реформа, яка була, вона підняла зарплату мені до 150 тис. грн і обмежила премії моїм заступникам. І ми порівнялися", – заявив Кім.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...