Раніше обіцяли "не забруднювати море й повітря": У РФ заявили про намір відновити роботу "Азовсталі"

В РФ заявили про намір відновити металургійний комбінат "Азовсталь", про створення курортної зони в Маріуполі вже не йдеться. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Заступник голови уряду Росії Хуснуллін (яке красномовне прізвище) заявив, що будуть відновлювати роботу "Азовсталі". А що, курортна зона, парк розваг і оце все від Пушиліна вже все? Знов обман?", - зазначив він.

Після того, як бійців Маріупольського гарнізону було евакуйовано з "Азовсталі", ватажок бойовиків "ДНР" Денис Пушилін заявив, що завод не відновлюватимуть, тому що підприємство забруднювало і місто, і море. За його словами, на місці комбінату можуть реалізувати інші проекти, наприклад, створити парк.

Довідка. Металургійний комбінат "Азовсталь" мав повний металургійний цикл, був монополістом в Україні з випуску деяких видів металопрокату. За рівнем валового доходу посідав 3-тє місце серед металургійних підприємств України. Щорічно виробляв по 6 млн тонн чавуну, 7 млн тонн сталі, 4,5 млн тонн прокату, 1,5 млн тонн агломерату.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...