
У Маріуполі на Донеччині росіяни знесли ними зруйнований житловий квартал, щоб ймовірно облаштувати тут "елітний район" для своїх. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Четвертого січня писав про квартал по пр. Нахімова у Приморському районі, які за хабар гауляйтеру Іващенко росіяни планують знести. Не пройшло трьох діб, а кварталу вже майже немає. Такий подарунок на Різдво від окупантів. Собі та сім’ям колаборантів", - йдеться у повідомленні.
Маріупольський морський порт окупанти поступово перетворюють на військову базу. Наприкінці грудня з порту звільнили всіх маріупольців (за винятком окремих фахівців-колаборантів) та завезли працівників з Росії.
Нещодавно окупант з Бурятії під час розмови в одній із соціальних мереж розповів, як вони знищували Маріуполь. У Маріуполі росіяни знесли будівлі у Лівобережному районі. Серед них – два садочки, школа та дитячий реабілітаційний центр. Тепер тут будуватимуть житло для військових.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...