
У заблокованому російськими окупантами Маріуполі у відділенні "Нової Пошти" зробили морг, де зберігають тіла загиблих мирних жителів. Відповідне фото опублікував журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
В одному з маріупольських пабліків уточнили, що фото зроблено в мікрорайоні Черьомушки. "Відділення номер 17. Ми тут посилки з інтернет-магазинів отримували... а ззаду цієї будівлі кладовище", - написав маріуполець.
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...